top of page
  • Facebook
Inesa_bw.png

Gydytoja - kosmetologė, 2015 m. įgijusi medicinos magistro laipsnį Vilniaus universitete. 2018 m. įgijo CICESCO grožio terapeuto diplomą ir tarptautinį INFA (Golden Master) grožio estetikos diplomą. Nuo 2018 m. lapkričio mėnesio -  Exuviance Profesional kosmetikos trenerė.

DSC_3902 B&W.jpg

Giedrė Adomavičiūtė

Inesa Čižikienė

Gydytoja - kosmetologė

Kvalifikuota kosmetologė, įgijusi medicininės krypties studijų “Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos” bakalauro diplomą. Nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją įvairiuose seminaruose ir mokymuose Lietuvoje ir užsienyje. 2016 m. VII atviro kosmetologų konkurso I-os vietos nugalėtoja.

+370 67607965

+370 65946460

  • Facebook
MARGARITA.jpg

Margarita Kazakevič

Kosmetologė

Med. kosmetologė - grožio terapeutė

Įgijusi medicinos ir sveikatos krypties studijų “Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos” profesinio bakalauro laipsnį Vilniaus kolegijoje. Nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją įvairiuose seminaruose ir mokymuose pas Lietuvos ir užsienio profesionalus. NOON Aesthetics, Sesderma / Medi+derma, Thesera, Hubislab, G.M. Collin, Cantabria Labs ir kitų prekinių ženklų žinovė. Kalbos: lietuvių, rusų, anglų.

+370 68729011

  • Facebook
  • Instagram
unnamed (10).jpg

Gintarė Vasiljevienė

Kosmetologė - grožio terapeutė

Kvalifikuota kosmetologė, įgijusi medicininės krypties Grožio terapijos bakalauro laipsnį bei puoselėjanti klientų grožį nuo 2011 metų. Komunikabili ir empatiška, savo darbą vadinanti pašaukimu bei randanti sprendimus net sudėtingiausiomis situacijomis. Ypač vertinama lojalaus klientų rato už komunikaciją ne tik procedūros metu, bet ir po-procedūriniu laikotarpiu. Nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją įvairiuose mokymuose ir seminaruose.

+370 62723883

bottom of page