Cheminiai pilingai

Cheminis šveitimas rūgštinių medžiagų (pilingų) pagalba padeda pašalinti suragėjusias paviršinio odos sluoksnio (epidermio) ląsteles. Šios procedūros tikslas - sveika, estetiška oda. Reguliariai atliekamas šveitimas padeda sumažinti odos senėjimo požymius, pagerinti odos tekstūrą, spalvą, stimuliuoti kolageno gamybą, sumažinti aknės simptomus. Rūgštiniai odos pilingai yra ypač efektyvūs ir saugūs, kai juos pagal odos tipą ir būklę parenka ir atlieka profesionalus grožio specialistas. Cheminiam šveitimui naudojamos įvairios rūgštys: pieno, ferulo, azelaino, salicilo ir kitos. Cheminių pilingų rezultatas - sveika, švytinti, sudrėkinta, gaivi ir švari oda.

Elektroporacija

Elektroporacija - tai beadatinė mezoterapija, kurios metu saugiai, greitai ir neskausmingai į giliausius odos sluoksnius įvedamos veikliosios medžiagos: vitaminai, mineralai, antioksidantai, aminorūgštys ar hialurono rūgštis. Elektroporacijos metu ląstelių membranų pralaidumas padidėja daugiau nei 400 kartų, o biologiškai aktyvių medžiagų poveikis sustiprėja iki kelių tūkstančių kartų, todėl pasiekiami stulbinantys rezultatai.

Veido valymas

Mechaninis veido valymas – tai higieninė odos procedūra, kurios metu pašalinami odos nešvarumai: išvalomos poros ir įvairių tipų spuogai. Ši procedūra padeda kontroliuoti odos riebalų išskyrimo ir drėgmės balansą bei sustabdyti uždegiminius procesus. Profesionalaus grožio specialisto tinkamai atliekamas mechaninis veido valymas yra saugus ir užtikrina sveikesnę odos būklę bei geresnį odos priežiūros priemonių pasisavinimą.