top of page

PROFESIONALI RAMINANTI PROCEDŪRA SU TERMINIU SPA VANDENIU

Tai profesionali, raminanti procedūra su terminiu Spa™ vandeniu. Ši procedūra ypač tinka iš prigimties jautriai arba laikinai sujautrėjusiai odai, nes po jos oda nuraminama ir atgauna švytėjimą.

 

Pagrindinė veiklioji medžiaga, kurios įeina į visais etapais naudojamų produktų sudėtį: Terminis Spa™ vanduo. Terminis Spa™ vanduo - padeda užblokuoti epidermio receptorius, atsakingus už skausmo ir odos paviršiaus niežulio pojūčius, padeda perbalansuoti ypač didelį jautrumą ir tolerancijos slenkstį.

 

Procedūrą sudaro keturi pagrindiniai etapai:

  1. Minkštinanti valomoji kaukė. Veidas tolygiu sluoksniu ištepamas minkštinančia raminamąja kauke, kurios sudėtyje esantis fermentų kompleksas pašalina odos nešvarumus. Meksikinio žydrūnio lapų ekstraktas slopina uždegimą, taip mažėja ir paraudimas.
    * Atliekamas limfodrenažinis arba chiroplastinis masažas

  2. Greito poveikio ypač raminantis serumas. Ant veido ir kaklo tepamas greito poveikio, ypač raminantis serumas, kurio sudėtyje yra rudųjų dumblių ekstrakto, užkertančio kelią uždegiminei reakcijai bei natūralių polisacharidų, kurie ant veido paviršiaus suformuoja apsauginę plėvelę, todėl oda nuraminama, tampa maloni ir švelni.

  3. Raminamasis Veido masažas atliekamas su raminamuoju modeliuojančiu kremu. Jo sudėtyje yra alantoino, minkštinančio, drėkinančio bei pasižyminčio sudirgimą gydančiomis savybėmis, komponento. Taip pat, gausu ir kitų, anksčiau minėtų, sudedamųjų dalių, tokių kaip – rudųjų dumblių ekstraktas, natūralūs polisacharidai, terminis Spa™ vanduo.

  4. Išskirtinis kaukės etapas: užtepus kaukę atliekamas kraujo priplūdimą nažinantis masažas su šaltais keramikiniais masažuokliais. Naudojama drėkinanti-raminanti kaukė, kuri optimizuoja apsauginę odos barjero funkciją ir atstato jos normalią būklę. Jos sudėtyje yra tirozino ir arginino dipeptido, kuris slopina nemalonius pojūčius bei ramina odą.

Kaina: €65 - €70

Registracija: +370 67607965

bottom of page