top of page

ODOS PAVIRŠIŲ ATKURIANTI ŠVEIČIAMOJI PROCEDŪRA

Tai odos paviršių atkurianti, profesionali, šveičiamoji procedūra, skirta visapusiam odos atnaujinimui. Ši procedūra tinka visų tipų odai, ypač linkusiai blizgėti, papilkėjusiai, pavargusiai, problematiškai, linkusiai į aknę veido odai. Dėl stipraus raminančio poveikio, ši procedūra tinka ir jautriai odai.

Procedūrą sudaro keturi pagrindiniai etapai:

  1. Detoksikacija. Šio etapo metu naudojama detoksikuojanti šveičiamoji pasta mechaninis - gomažinis šveitiklis. Veikliosios medžiagos: prieš taršą kovojantys peptidai, aliuminio mikro kristalai ir baltasis molis.

  2. Odos paviršiaus atnaujinimas. Veido ir kaklo oda ištepama šveičiamąja atnaujinančia priemone ( veikliosios medžiagos: 20% glikolio rūgšties, 1.3% salicilo rūgšties, saldymedžio ekstraktas).
    *Esant poreikiui atliekamas veido valymas ir/arba chiroplastinis ar limfodrenažinis masažas (pritaikant veido odai reikalingą serumą)

  3. Pusiausvyros atkūrimas. Jo metu visa veido ir kaklo oda ištepama pusiausvyrą atkuriančiu balzamu, kuris skatina ląstelių tarpusavio komunikaciją, atkuria hidrolopidinę plėvelę ir atstato lipidų balansą, apsaugo, ramina ir skatina regeneraciją.

  4. Prisotinimas deguonimi. Veido ir kaklo oda ištepama deguonimi prisotinančia kauke, kuri skatina ląstelinį kvėpavimą ir ląstelių augimą, padeda odai regeneruoti, bei minkština ir drėkina.

Kaina: €50 - €60

Registracija: +370 67607965

bottom of page