top of page

ODOS BŪKLĘ KOREGUOJANTI PROFESIONALI PROCEDŪRA

koncentruota, stipriosiomis veikliosiomis medžiagomis praturtinta procedūra, padedanti odai išlikti sveikesnei, švaresnei ir be dėmelių.
Ši procedūra tinka riebiai, problematiškai odai (su dėmelėmis, spuogeliais ir kt.).
 

Odos būklę koreguojančią profesionalią procedūrą sudaro keturi etapai:

  1. Odos paruošimas: įmasažuojamas giluminis šveitiklis (desquacream).

  2. Veido padengimas dvifaziu šveičiamuoju losjonu. Veidas ištepamas specialiu losjonu, kurio sudėtyje yra koalino, sugeriančio riebalų perteklių ir salicilio, glikolio rūgščių,  kurios reguliuoja keratinizacijos procesą. Atliekamas mechaninis veido valymas, po kurio kartojamas giluminis šveitiklis (desquacream), taip užtikrinama porų švara.

  3. Veido valymas giliai valančiu serumu. Šis serumas sureguliuoja odos pusiausvyrą ir valo ją, kad  taptų sveikesnė ir tolygesnės spalvos. Jo sudėtyje taip pat yra salicilio rūgšties, arbatmedžių aliejaus, kuris pasižymi antiseptiniu poveikiu bei saldymedžio ekstrakto, reguliuojančio riebalų gamybą.

  4. Užtepama veido odą vėsinanti kaukė. Ši kaukė su eteriniais (kipariso, kadagio, pelargonijos, levandos ir kt.) aliejais, sugeria nešvarumus ir ramina odą. Joje esantis pelkinės vingiorykštės polifenolis sutraukia poras.

 

Procedūra užbaigiama normalizuojančiu kremu. Jame yra sojos pupelių fosfolipidų, kurie ramina odą. Sugeriantys mikro rutuliukai suteikia odai matiškumo. Saldymedis, mielių proteinai, vitaminas B reguliuoja riebalų gamybą.

 

Kaina: €50

Registracija: +370 67607965

bottom of page