top of page

KOMBINUOTA ODOS BŪKLĘ KOREGUOJANTI PROCEDŪRA 

(2 rūgščių pilingas + komedonų ekstrakcija (pagal poreikį) + beadatinė mezoterapija + kaukė)

Kombinuotos rūgščių ir beadatinės mezoterapijos procedūros efektyviai gerina įvairių tipų odos būklę - brandžios (koreguoja senėjimo požymius ir atitolina jų atsiradimą), pigmentuotos, dehidratuotos, jautrios, raustančios, riebios linkusios į bėrimus.

Remiantis NOON Aesthetics kompanijos protokolais, kiekvienai odai parenkama efektyviausia rūgščių ir mezoterapinio kokteilio kombinacija, esant reikalui, atliekama komedonų ekstrakcija. 

Galimybė pasiekti efektyviausių rezultatų be šalutinių efektų, tokių, kaip odos sudirgimas, deginimo jausmas, paraudimai ir nemalonūs pojūčiai, išskiria NOON Aesthetics priemones iš kitų. Tai pasiekti galima dėl produktuose naudojamos “DermShield” technologijos.

Šios technologijos dėka NOON Aesthetics gamina dermatologines odos priežiūros priemones su didelės koncentracijos aktyviais ingredientais. Inovatyvių sprendimų dėka pasiekiami įspūdingi rezultatai sprendžiant įvairias odos problemas – odos senėjimą, hiperpigmentaciją, pažeidimus dėl saulės, elastingumo sumažėjimą, seborėją ir kitas – be šalutinių poveikių. Sertifikuoti aukščiausios kokybės ingredientai ir nepriekaištingai parinktos jų koncentracijos leidžia klientams mėgautis įspūdingiausiais rezultatais, kokius tik galima pasiekti odos priežiūros srityje šiomis dienomis.

Kontraindikacijos:

  • Atvira žaizda ant odos paviršiaus

  • Širdies stimuliatorius

  • Epilepsija

  • Nėštumas

  • Visų rūšių vėžys

Rekomenduojama atlikti 7 procedūrų kursą kas 2-3 savaites.

Kaina: €70

Atlikus 7 procedūrų kursą laikantys rekomenduojamų intervalų, 7-toji procedūra – nemokama.

Procedūros laikas: 90 min.

Registracija: +37068729011

bottom of page